O mnie

Witaj Przyjacielu…

Ja nazywam się Rafał Kołodziej. Jestem certyfikowanym hipnotyzerem, trenerem i szkoleniowcem. Pragnę, aby dzięki tej stronie Twoje życie płynęło znacznie prościej i znacznie przyjemniej. Myślę,  że masz już w swoim życiu dość zmartwień i jeśli można pozbyć się choć części z nich, to dlaczego by tego nie zrobić… właśnie tu… właśnie teraz. 

Kim jestem ja? Podobnie jak każdy z nas – człowiekiem z bagażem doświadczeń. Nie mówię o pewności siebie, dlatego że urodziłem się samcem alfa, a chodząc ulicą ludzie otwierali okna i bili brawo – z kolei każdy przechodzień chciał przybić mi piątkę i cyknąć sobie ze mną fotkę…heh. Gdyby tak było, ten blog nigdy by nie powstał.

Krótko mówiąc w wyniku niefortunnych zdarzeń wczesnego dzieciństwa, późniejszego dorastania i wczesnej młodości, moja pewność siebie została zdruzgotana. Wiedziałem jednak jedno… wiedziałem, że zmieniając swój sposób myślenia kompletnie odmienię swoje życie. Rozpocząłem więc studiowanie wszystkiego, co mogłoby pomóc.

Szukałem długo korzystając z nauk wielkich myślicieli, ludzi sukcesu, wynalazców, filozofów i “guru” rozwoju osobistego – tych którzy wiedzieli, jak osiągać wspaniałe rezultaty i potrafili skonstruować uniwersalne prawa wszechświata. Zastosowanie tych praw miało przynieść rezultaty, niezależnie od miejsca zamieszkania, pochodzenia, urodzenia, koloru oczu czy czegokolwiek innego. 

Pewność siebie to wynik określonego sposobu myślenia i podejścia do nadarzających się okoliczności. Pragnę by ten blog istniał tylko po to, byś nie musiał(a) wynajdować koła na nowo, spędzić lat na poszukiwaniach, czy oddać się wieloletnim medytacjom.

Blog ten ma pomóc Ci żyć szczęśliwie – zasługujesz na to. Ze swojej strony uczynię wszystko by Ci pomóc. Czy można mi zaufać? Rozwój osobisty jest moim życiem, jednak dyscyplina ta lubi, gdy się nią dzielimy. Chcę Ci podarować to, co odnalazłem – to co jest warte wspomnienia.

Moja droga nigdy nie była łatwa i nikomu jej nie życzę. Jeśli możesz skorzystać z moich doświadczeń, to proszę – zrób to! Jak mówi znane powiedzenie:

“Mądry człowiek uczy się na swoich błędach.

Sprytny człowiek uczy się na cudzych błędach.

A głupi nie uczy się wcale i wciąż popełnia te same błędy, licząc na inny rezultat.”